Paslaugos

Teikiamos Paslaugos

 • Geometrijos patikra

  Geometrijos patikra, pažymos

  Ratų geometrija – labai svarbus parametras bet kokiam automobiliui. Tikslus ratų sureguliavimas užtikrina saugų ir stabilų automobilio valdymą ir apsaugo nuo greito padangų susidėvėjimo. Dėl ašių įstrižumo ir neteisingai stovinčių ant kelio ratų, galima gauti padangų dilimo ir susibangavimo efektą, padidėjusias kuro sąnaudas ir neigiamą efektą automobilio važiuoklei. • Stabdžių sistemos remontas

  Kiekvienam automobilio vairuotojui privalu žinoti, kad geri stabdžiai būtini ne techninių apžiūrų centrui, bet kasdien eksploatuojant automobilį. Pajutus stabdžių sistemos gedimų simptomus, užsidegus įspėjamajam signalui prietaisų skydelyje neverta laukti kol visisškai dings stabdžiai, o užsukti į mūsų autoservisą.

 • Aušinimo sistema

  Aušinimo sistemos remontas

  Išbėgus antifrizui, iš bėdos, galima įpilti vandens, prakiurusią žarnelę galima užklijuoti izoliacine juostele, tačiau radiatorių teks remontuoti, jeigu jis leidžia skysčius. Parduotuvėse galima rasti įvairių aušinimo sistemos hermetikų, tačiau, hermetikai – laikina ir ne visada padedanti priemonė. Autoserviso aušinimo sistemos meistrai visuomet profesionaliai remontuoja ir keičia įvairių lengvųjų automobilių ir kitų transporto priemonių aušinimo sistemą.

 • Važiuoklė

  Važiuoklės remontas

  Kokybiškai remontuojame automobilių važiuoklę bei keičiame važiuoklės detales už kainą, atitinkančią kokybę. Nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos. Atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai.
 • Variklis

  Variklio remontas

  Variklio remontas yra profesionalių automechanikų darbas, mūsų įmonėje daugumą automobilio variklio remonto darbų atliekami prieš tai atlikus kompiuterinę variklio diagnostiką. Patikėkite šį darbą automobilių remonto profesionalams – tai pats geriausias sprendimas


 • Kompiuterinė diagnostika

  Kompiuterinė diagnostika

  Naudodami šiuolaikinę kompiuterinę diagnostikos įrangą mes diagnozuosime Jūsų automobilio problemas, bei pasiūlysime optimaliausius sprendimus, kaip jas išspręsti. Visus darbus atliekame labai kruopščiai. Vadovaujamės naujausiomis kompiuterinėmis priemonėmis, gamintojų technine literatūra ir rekomendacijomis.

 • Kuro sistema

  Kuro sistemų remontas

  Kuro sistemų, purkštukų, EGR valymas. Sunkiai užsiveda ir nestabiliai dirba variklis? Padidėjo kuro sąnaudos ir sumažėjo variklio trauka? Išeitis - kuro sistemos valymas. Profesionalia įranga ir medžiagomis valom kuro sistemą (benzininių ir dyzelinių variklių).

 • Sankaba

  Sankabos remontas

  Atliekame sankabos remonto ir keitimo darbus, nustatome gedimus, jų priežastis, patariame kaip tinkamai eksploatuoti automobilį ir sumažinti sankabos gedimo rizikas. • Duslintuvas

  Duslintuvų remontas

  Automobilio dujų išmetimo sistema - viena iš dažniausiai remontuojamų automobilio vietų. Ją, daugiau nei kitas, veikia korozija - tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Vykstant degimo procesui duslintuve kaupiasi drėgmė, kuri prie aukštos temperatūros neigiamai veikia metalinę duslintuvų dalį.

 • Techninė apžiūra

  Techninė apžiūra

  Šiaurės pr. servise profesionalūs meistrai kvalifikuotai, greitai ir tiksliai paruoš automobilį techninei apžiūrai, jums pageidaujant nuvažiuos į techninių apžiūrių centrą.

 • Kondicionierių pildymas

  Autoservise dirba aukštos kvalifikacijos, didelę darbo patirtį turintys automobilių remonto specialistai, kurie profesionaliai atliks Jūsų automobilio oro kondicionieriaus diagnostiką, bei patikrins hermetiškumą. servise automobilių oro kondicionierių sistemos pildomos su naujausia Itališka įranga, naudojant itin aukštos kokybės freoną.

 • Pagalba kelyje

  Autovežis, tralas, pervežimai

  Autovežis, tralo paslaugos, pervežimai..